Leden genieten veel voordeel bij het NIP

Word lid

  • Zoeken...
Zoeken
Mijn NIP
English
English
Inloggen
  • Mijn account
      • Inloggen voor leden
  • Actueel
      • Agenda
      • Nieuws
      • Oproepen
      • Thema's
      • Tijdschrift De Psycholoog
      • Boeken, blogs, vlogs en podcasts
      • Vraag & aanbod
        • Adverteren bij het NIP
        • Opleidingen, cursussen, workshops
        • Praktijk te huur/ter overname
        • Vacatures
  • Je beroep
      • Werken als psycholoog
        • Mogelijkheden basispsycholoog in de ggz
        • Kwaliteit
        • Psycholoog NIP
        • Ondernemer of zelfstandig gevestigd
        • Eigen praktijk in de ggz zonder BIG- of NIP-registratie
        • Vraag van de Week
        • NIP Carrière Event voor gz-psychologen
      • Beroepsethiek
        • De Beroepscode
        • Veelgestelde vragen: Uit het spreekuur
        • Webinars, e-learnings en handreikingen
      • Tuchtrecht en klachten
        • Tuchtcolleges
        • Uitspraken van de maand
        • Klachtprocedure
        • Uitspraken van de Colleges
        • Jaarverslagen en rapportage CvT
      • Beroepsgeheim & privacy
      • Kwaliteitsvisitatie en reflectie
      • Thema's
      • COTAN

        COTAN

        • COTAN Beoordelingssysteem
        • Beoordelingsprocedure
        • Aanmeldformulier COTAN-beoordeling
        • COTAN Documentatie
        • Algemene Standaard Testgebruik
      • Vind een Psycholoog
  • Registraties
      • NIP-registraties
        • Registerpsycholoog NIP
        • Lichaamsgericht Werkend Psycholoog NIP
        • Arbeid- en Organisatiepsycholoog NIP
        • Kinder- en Jeugdpsycholoog NIP
        • Psycholoog Arbeid en Gezondheid NIP
        • Supervisor Kinder- en Jeugdpsycholoog NIP
        • Eerstelijnspsychologie NIP
        • Uitstel aanvragen
        • Bezwaar en beroep
      • Accreditatie
        • Accreditatietarieven
      • PSYCHOLOOG NIP
      • Basisaantekening Psychodiagnostiek (BAPD)
      • EuroPsy
      • Mijn registratiedossier in PE-online
      • Kwaliteitsregister Jeugd
      • Psychologenregisters Wet BIG
  • Secties
      • Secties
        • Arbeid & Organisatie
        • Forensische Psychologie
        • GGZ
        • Jeugd
        • Lichaamsgericht Werkende Psychologen
        • Mediation
        • Zorg voor Mensen met een Verstandelijke Beperking (ZMVB)
        • Neuropsychologie
        • Ouderenpsychologie
        • Psychologen in Algemene en Academische Ziekenhuizen
        • SPS-NIP Studenten psychologie
        • Revalidatie
        • Sociale & Economische Psychologie
        • Startende Psychologen
        • Studentenpsychologen
        • Verslavingspsychologie
  • Het NIP
      • Lidmaatschap
        • Lid worden
        • Mijn NIP
        • Ledenvoordelen
      • Over het NIP
        • Visie en missie
        • Algemeen Bestuur en beleid
        • Ledenraad
        • Centrale commissies
          • Culturele diversiteit en psychologie
        • Samenwerking
        • Werken bij het NIP-bureau
        • Onze medewerkers
        • Internationale samenwerking
        • Perskamer
      • Actief worden voor de vereniging
        • Oproepen
        • Vacatures voor de vereniging
        • Verhalen van actieve leden
      • Adverteren bij het NIP
      • Tijdschrift De Psycholoog
      • Perskamer
  • Snel naar
      • Lid worden
        • Ledenvoordelen
      • Mijn NIP
      • Veelgestelde vragen aan het NIP
      • Contact
      • Cliënteninformatie
      • NIP webinars
      • Vind een Psycholoog
      • Vacatures
  • Selecteer taal
      • Engels

U bent hier: Home > Actueel > Vraag-en-aanbod > GZ Psycholoog

Rubrieken

  • Opleidingen/ cursussen/ workshops
  • Vacatures
  • Adverteren bij het NIP
13-07-2022

GZ Psycholoog

Delen
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

(GZ)psycholoog

 

24-32 uur

Standplaats Apeldoorn

 

Meedoen mogelijk maken begint bij jou!

 

Wil jij vol inspiratie en met jouw kennis het beste halen uit de mogelijkheden voor slechtziende en blinde mensen? Dan hebben wij een geweldige baan voor jou!!

Elke werkdag is anders, want jouw cliënten en hun systeem hebben een grote variëteit aan hulpvragen. Als (GZ) psycholoog ben je de spil in het revalidatieproces en heb je een belangrijke rol bij diagnostiek, indicatiestelling en behandeling binnen de setting van intensieve revalidatie. Jij kijkt, net als wij, naar wat wél kan en maakt meedoen mogelijk voor de cliënt. Heb je nog geen ervaring met de visuele problematiek? Geeft niet, via interne opleidingen brengen we je dat bij.

 

Ben jij de (GZ) psycholoog die ons komt ondersteunen?

 

“De hulp die ik heb gekregen van de GZ-psycholoog was voor mij echt belangrijk, hierdoor heb ik de macht over mijn eigen leven teruggekregen”. – Guido, cliënt bij Visio.

Wil jij vol inspiratie en met jouw kennis het beste halen uit de mogelijkheden van slechtziende en blinde mensen? En een bijdrage leveren aan de ontwikkeling van onze expertise? Koninklijke Visio het Loo Erf is een expertisecentrum waar mensen met een visuele beperking terecht kunnen voor al hun vragen, ook als er sprake is van psychopathologie, hersenletsel of een bijkomende, zintuiglijke of lichamelijke beperking. De vraag van de cliënt staat altijd centraal. Medewerkers van Visio kijken naar wat wél kan in plaats van wat niét kan. Daarom wordt voortdurend gewerkt aan de ontwikkeling van kennis en vernieuwing van zorg, revalidatie en onderwijs.

 

Wij bieden extra opleidingen en cursussen.

 

Als je bij ons start als psycholoog zal je via de Visio – academie cursussen en opleidingen volgen specifiek over visuele problematiek. Dus als je daar nog geen ervaring mee hebt of kennis van hebt, dan is dat helemaal niet erg.

 

Expertise ontwikkeling iets voor jou?

 

Naast het werken met cliënten, doen wij ook veel aan expertise ontwikkeling via ons afdeling Kennis: Onderzoek & Zorgverbetering en Expertise & Kennis. Hier wordt nieuwe expertise ontwikkeld of al bestaande expertise doorontwikkeld. En natuurlijk zijn wij ook altijd op zoek naar nieuwe inzichten, onderzoeken en innovaties. Als je eenmaal je draai bij ons hebt gevonden, zijn er zeker leuke expertise projecten waar je in kunt deelnemen.

Er zijn volop ontwikkelmogelijkheden, de mogelijk om te promoveren en de kans om je te verdiepen in het werken met cliënten met een visuele beperking. De doelgroep van Visio bestaat niet alleen uit mensen met oogheelkundige problematiek, maar voor een groot deel ook uit mensen met visuele klachten na niet-aangeboren hersenletsel (zoals CVA, Alzheimer, MS of Parkinson) of andere problematiek.

 

Meehelpen met de ontwikkeling van collega’s

 

Wij willen de komende jaren sterk investeren in het opleiden van nieuwe GZ-psychologen. Ben je GZ-psycholoog, dan zijn we op zoek naar een nieuwe collega die met ons deze ontwikkeling wil doormaken en zich zo nodig wil inzetten als werkbegeleider of praktijkopleider.

 

Dit krijg je

 

 werken met cliënten van verschillende leeftijden (vanaf 17 jaar) met diverse problematiek;
 een gevarieerde en afwisselende functie met tijd voor diagnostiek, indicatiestelling en behandeling, waarbij geen dag hetzelfde is;
 een context waarbinnen (multidisciplinaire) samenwerking belangrijk is en je verantwoordelijkheid draagt over je eigen werkzaamheden;
 een arbeidsovereenkomst voor een jaar met intentie tot verlenging;
 een vaste eindejaarsuitkering van 8,33%;
 salaris conform de cao Gehandicaptenzorg, psycholoog FWG 60 max €5.062,- GZ psycholoog FWG 65 max €5.772,-bij fulltime dienstverband;
 de mogelijkheid om gebruik te maken van voordelige fiscale arbeidsvoorwaarden waaronder het fietsplan, weekendje weg, iPad en gezond eten met Hello Fresh;
 volop ontwikkelmogelijkheden.

 

Dit ga je doen

 

 werken met cliënten met visusproblemen van verschillende aard (oogaandoeningen, hersenletsel en psychogene factoren), regelmatig met co morbiditeit of andere complicerende factoren;
 (neuro)psychologisch onderzoek; de visuele perceptie, cognitieve stoornissen en indien relevant andere psychologische factoren in kaart brengen;
 een prominente rol invullen binnen de multidisciplinaire zorg;
 psychologische behandeling bieden, waaronder psycho-educatie geven aan cliënt en omgeving over de visuele stoornis en het adequaat leren omgaan met de beperking;
 waar nodig ondersteuning bieden en coachen van het behandelteam in de omgang met de cliënt.
 je gaat je verdiepen in het werken met cliënten met een visuele beperking en/of visuele perceptieproblematiek mogelijk ten gevolge van NAH, CVA, Alzheimer en/of andere oorzaken

 

Dit ben jij

 

 je hebt een masteropleiding tot psycholoog afgerond;
 je hebt eventueel de GZ-opleiding afgerond;
 je hebt ervaring met het uitvoeren van behandelingen en psychodiagnostisch onderzoek;
 je hebt een overstijgende blik en kan professionele belangen bij elkaar brengen;
 en teamspeler met overtuigingskracht, respectvolle houding en een gezonde dosis humor;
 communicatief een kei.

 

Enthousiast?

 

Herken jij je in bovenstaand profiel of heb je misschien nog een vraag? Schroom dan niet om contact op te nemen.

Maarten Buiteman (manager) 06-46944050 maartenbuiteman@visio.org (tot 23 juli) of Jelte de Kiewit (manager), 06-52679944 jeltedekiewit@visio.org (vanaf 1 augustus bereikbaar) of Collinda Montauban (GZ-psycholoog), 06-46944084 collindamontauban@visio.org. Afwezig ivm vakantie: 3 t/m 24 aug of Stéphanie Mulders (GZ-psycholoog) 06-31143671 stephaniemulders@visio.org

Je motivatie met cv zien wij graag tegemoet via onze website www.werkenbijvisio.org De vacature sluit op moment van sluitingsdatum of indien we eerder dan de einddatum een kandidaat gevonden hebben.


Locatie: Apeldoorn
Bezoekadres NIP

Arthur van Schendelstraat 650
3511 MJ Utrecht
Routebeschrijving

Contact

Contactpagina
E-mail naar Informatiecentrum
Veelgestelde vragen

Studenten

Website Psychologie studenten
Stagebank

Psychologen

Lid worden

Cliënten

Informatie voor cliënten
Vind een psycholoog

Exclusief voor NIP leden

Spreekuren
Beroepsethiek
Boekenclub

COTAN

Psychologische tests

Nascholing psychologie

Registratie
Accreditatie

Tijdschrift De Psycholoog

Website Tijdschrift De Psycholoog

Vraag & Aanbod

Vacatures
Opleidingen
Praktijk te huur /overname
Plaats uw advertentie

Organisatie

Over het NIP
Algemene Voorwaarden
Privacyreglement
Disclaimer & copyright
Cookie statement

Pers

Perskamer

Adverteren

Adverteren bij het NIP

volg ons:
Gemaakt door de Toekomst